מובילים את תחום ההתחדשות העירונית

מגיע לכם עתיד חדש

כן, אתם יכולים להגשים חלום של התחלה חדשה במקום המוכר והאהוב שלכם

פרויקטי התחדשות עירונית הולכים וצוברים תאוצה בישראל, ולא בכדי: מדובר בהזדמנות פז להגשים את החלום של בית חדש, בסטנדרטים המחמירים ביותר של בטיחות וברף עיצוב וחדשנות גבוה – ללא כל עלות
את הבניין הישן יחליף בניין חדש לגמרי שייבנה משלב היסודות, תוך תכנון ועיצוב מוקפדים ובפרמטרים בלתי מתפשרים, למען השקט הנפשי שלכם ואיכות חייכם, באותה סביבה אהובה ומוכרת שבה אתם חיים כיום. במקום הדירה הישנה בבניין הישן בו אתם גרים, נקים עבורכם מהיסוד בניין חדש ובו דירות חדשות ומרווחות, בבניין חדשני ומודרני והחשוב מכל- בטיחותי. 

מחדשים את פני השכונה

אם גם הבניינים האחרים בסביבתכם מעוניינים וצריכים להתחדש, תוכלו להתאגד וליצור יחדיו שינוי סביבתי כולל, במסגרת פרויקט פינוי בינוי: בעזרתנו תוכלו לחדש את פני השכונה כולה, ולהפוך אותה למודרנית, איכותית ונעימה יותר.
 

עושים סדר בדברים

במציאות שבה, על פי דברי המומחים, אסון טבע בישראל בדמות רעידת אדמה אינו תרחיש מופרך אלא רק שאלה של זמן, בתוספת המצב הביטחוני במזרח התיכון, בתים ישנים שנבנו ללא חדרי בטיחות וללא תווי תקן מחמירים בתחום, עלולים לקרוס בשעת אסון טבע שכזה. לכן, חשוב לוודא כי הבית שבו אתם מתגוררים עמיד למפגעים מסוג זה. 

תמ"א 38 – חיזוק ותוספות בנייה

בהליך תמ"א 38 הבניין מקבל חיזוק חיצוני ותוספות בנייה מלמעלה. לאורך השנים מתברר כי בניינים רבים שחוזקו לפי תוכנית זו, לא עמדו בתקן לעמידות מפני רעידות אדמה (תקן 413).

תמ"א 38/2 – הריסת הבניין ובניית בניין חדש במקומו

בהליך תמ"א 38/2 נבנה בניין חדש משלב היסודות. הבניין החדש נבנה תוך תכנון מוקפד, העומד בתקנים ההנדסיים המחמירים ביותר למניעת קריסה בשעת רעידת אדמה. בנוסף, בעלי הדירות מקבלים דירות חדשות בטיחותיות יותר, מרווחות, עם שלל יתרונות נוספים.

פינוי בינוי

משמעות התוכנית היא התאגדות של כמה בניינים המעוניינים וצריכים להתחדש. באמצעות התוכנית ניתן ליישם הליך תמ"א 38/2 על כמה בניינים יחד וליצור יחדיו שינוי סביבתי כולל, לחדש את פני השכונה כולה ולהפוך אותה למודרנית, איכותית ונעימה יותר.